Beni Böyle Sev

Beni Böyle Sev

Beni Böyle Sev 3 sezondur TRT 1 ekranından sevenlerine "merhaba" diyor. Beni Böyle Sev adını Orhan Gencebay’ın Beni Böyle Sev şarkısından almakta... Aynı zamanda dizinin jenerik müziği Beni Böyle Sev. İzleyen herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği Beni Böyle Sev tüm izleyici kitlesine hitap ediyor. Beni Böyle Sev kısa sürede herkesin gönlünde taht kurdu. Beni Böyle Sev izleyicisi başta Ömer ve Ayşem’in saf temiz aşklarına inandı ve imrendi.   

BENİ BÖYLE SEV ÖYKÜ

Genç yaşta, günlük hevesleri uğruna yaşayacakları geçici ilişkiler yerine, birbirlerine inanarak evlenen, hayata, aşklarına ve birbirlerine karşı sorumluluk alabilen, birlikte güçlükleri yenebileceklerini düşünen Ayşem ile Ömer’in öyküsü Beni Böyle Sev. Zengin, yakışıklı ama asla şımarık olmayan, içe kapanık, hayatı yaşadığı haliyle kabullenmiş Ömer’le, hayatın tüm acılarını göğüsleyip, onları bir oyuna çevirerek direnmeyi, mutlu yaşamayı bilen, her şeye rağmen gülmeye çalışan Ayşem’in güçlü ve dirençli aşkları…

Bu iki genç insanın çevresinde, hayata yeni hazırlanan, birbirinden farklı hayatlar yaşayan üniversitelileri, onların ailelerini, arkadaşlarını, ev sahiplerini, ev arkadaşlarını,  iş arkadaşlarını anlatan bir dizi film “Beni Böyle Sev”…

Büyük entrikalar, ağdalı hayatlar, acımasız komplolar, aldatmalar olmadan samimi bir anlatımla tüm aileyi kucaklayan bir aşk ve evlilik öyküsü Beni Böyle Sev… 

BENİ BÖYLE SEV 1.SEZON

Beni Böyle Sev 1.sezonda Zengin yakışıklı ama şımarık olmayan Ömer ile Trabzon’dan okumak için çıkıp gelen babası tarafından büyütülmüş Ayşem’in yolları üniversitede kesişir. Bu iki genç insan bütün farklılıklarına rağmen birbirine aşık olur ve evlenir. Ömer’in ailesi bu evliliği onaylamadığı gibi onları ayırmak için elinden geleni yaparlar. Çıktıkları bu yolda en büyük destekçisi Ayşem’in babası olur. Ömer’i öz evladı gibi bağrına basar. 

Beni Böyle Sev Ayşem ve Ömer’in hikayesi yanında çevresindeki arkadaşlarının hikayelerini barındırmaktadır. Ayşem’in ev arkadaşları Reyhan ve Fahriye. Ömer’in okuldan arkadaşı ağabeyi komşusu Haluk... Reyhan deli dolu saf bir kız. Fahriye her şeyin çözüm uzmanı. İkisi de Ayşem’in en zor zamanlarında hep yanında olur. Haluk abi üniversiteyi gençliğinde evlenip çoluk çocuğa karışınca yarım bırakmak zorunda kalan yardımsever biridir. Tekrar üniversiteye kaldığı yerden devam etmeye başlayınca Ömer ve Ayşem ile yolları kesişir. Bu gözde çiftin düğünlerinin gerçekleşmesinde büyük rol oynar. Her kesin sevgisini tam anlamıyla kazanır.

Tüm zorluklara göğüs germeye çalışsalar da Ömer’in ailesinin yaptıkları Ayşem ve Ömer’in çevresindekilere zarar vermeye başlar. Bu yüzden pes eden Ayşem Ömer’i bırakıp Trabzon'a döner ama bu yolculukta ona eşlik eden minik bir kalp vardır. Ayşem hamile olduğunu Ömer’den gizler.

BENİ BÖYLE SEV 2.SEZON 

Beni Böyle Sev 2.sezonda Ömer’in halası bir şekilde Ayşem’in hamile olduğunu anlar. İkisini tekrar bir araya getirmeyi başarır. Sürpriz bir şekilde baba olacağını öğrenen Ömer’in bu kez daha çok çalışması gerekmektedir. Çünkü artık 3 kişidirler. Ayşem’ in hamilelik döneminde de zorluklar yakalarını bırakmaz. Ama her şeye rağmen aşkları her şeyin üstesinden gelir. Beni Böyle Sev 2. sezonda Reyhan Mazharla tanışır . Geçmişteki kayıplardan  dolayı korkularını bir türlü yenemezler. Reyhan’ın Mazhar’a karşı önce olumsuz duyguları gelişir. Onun nasıl bir karakterde olduğunu çözmesi zaman alır.  Daha sonra bu ikili arasında kuvvetli bir çekim oluşur ve birbirlerine olan duygularını üstü kapalı da olsa itiraf ederler.  Fakat Reyhan duygularına kapılıp, Mazhar’ı da kaybedersem korkusuyla bu ilişkiden kendini çekip, yurtdışına dayılarının yanına kaçar. Haluk, Mazhar ile ortak olup okuldaki kantinin başına geçer. Yine babacan tavrıyla herkesin yardımına koşar. Haluk’un oğlu Deniz’de aynı okulda okumaktadır. Baba ve oğulun farklı ilişkisi okuldaki arkadaşlarına eğlenceli gelmektedir. Fahriye bloğu sayesinde her daha geniş kitlelerin sorunlarını çözmeye çalışmaktadır bu kez. Bu blog sayesinde o da bir aşk yaşayacağını sanır, fakat bu aşk ona fayda yerine zarar getirir. Arkadaşlarıyla arasına mesafe girer. Yine arkadaşlarının yardımıyla dolandırıcının tuzağından kısa zamanda kurtulur.

Beni Böyle Sev 2. Sezon sonunda Ömer’in kıskanç kuzeni yüzünden her şey altüst olmuştur. Karatepe holding iflas eder. Ömer’in ailesi bu duruma dayanamaz ve yurt dışına gider.  

BENİ BÖYLE SEV 3.SEZON

- Tüm zorluklara rağmen kavuşan, her şeye rağmen aşklarını ayakta tutan Ayşem ile Ömer, “Beni Böyle Sev” diyerek başladılar hikayelerine... 
- Anne babalarına, ailelerine, arkadaşlarına ve çevrelerindeki herkese yayıldı zamanla bu sevgi...  
- Bu sezon başladığında aradan beş yıl geçmiş, Ayşem okuduğu okula hoca olmuştur. Ömer ise okulu bitirememiş babasının borç içinde bıraktığı şirketin başına geçmiştir. 
- Eski arkadaşlıklar ve dostluklar, diziye yeni katılan karakterle birlikte “Beni Böyle Sev” dedi bu sezon...

Beni Böyle Sev 3.sezonunda hikayeleriyle Ayşem ve Ömer’i anımsatan Zeyno ve Tolga, tıpkı Ayşem ve Ömer gibi her şeye göğüs gerip aşklarını ayakta tutmaya çalışıyor yeni bölümlerde. 

Zengin bir ailenin kızı olan Zeyno babası başkası ile evlendirecek diye İstanbul’a kaçıyor okumak için... Tolga burslu okuyan bir çocuk . Zeyno’yu kurtarmak için onunla evlenir. Ancak ikisi de zamanla birbirine aşık olur. Zeyno’nun arkadaşı Aylin bu zor zamanlarda yardımcı olur onlara. Metin Tolga’nın yetimhanede büyümüş kimsesiz arkadaşı Metin de onlara yardımcıdır. 

Beni Böyle Sev 3.sezonunda Reyhan, korkularını yenip aşkını itiraf ediyor nihayet... Ancak bu kez engel Sevinç. Reyhan yokken Mazhar’ı yeniden hayata bağlamış. Her şeye rağmen Mazhar’la el ele verip tüm engellere rağmen aşklarına sahip çıkıyorlar. 

Beni Böyle Sev 3.sezonunda bir başka karakter ile daha tanışıyoruz. Menteş Kirmen Ömer’in babasından dolayı Ömer’in ve halasının tüm mal varlığına el koyan bu adam hayatı Ömer’e zindan etmek için elinden geleni yapıyor. Ancak iyi bir yönünü keşfediyoruz Menteş’in Tolga ve annesini kötülüklerden korumaya çalışıyor. Onlara daima yardımcı oluyor.

Fahriye de Ayşem gibi okuduğu okulda hoca olmuştur. Yine her zamanki gibi arkadaşlarının dertlerine çözümler bulur. Haluk abi eşinden ayrılmış, kantinin başındadır yine... Yine herkese ağabeylik yapmaktadır. 

Haluk ve Fahriye, yine herkesin derdine çareler buluyor birlikte. Gerçek dostluğu, dayanışmayı Zeyno’nun arkadaşı Aylin ve Tolga’nın arkadaşı Metin’de görüyoruz...

Gerçek dostlukların ve en saf aşkların dizisi Beni Böyle Sev TRT1 ve TRT1 HD’de.  

BENİ BÖYLE SEV OYUNCULAR 

Alper Saldıran – Ömer
Zeynep Çamcı- Ayşem
Ozan Osmanpaşaoğlu – Tolga
Eda Ece – Zeyno
Umut Kurt – Mazhar
Burcu Altın – Reyhan 
Erdem Akakçe – Haluk
Bala Atabek – Fahriye
Gülden Dudarık – Aylin
Deniz Gürzumar – Metin
Mine Kılıç – Melda
Eren Kurtel – Edip
Onur Sermik – Ahmet
Özge Özyalçın – Sevinç
Ve Zafer Algöz – Menteş 

BENİ BÖYLE SEV KÜNYE

Yapım : BSK YAPIM
Yapımcı : Başak Bingüller – Çağrı Bingüller
Yönetmen : Levent Türkan
Öykü : Hakan Haksun
Senaryo : Hakan Haksun – Müjdan Kayserli
Görüntü Yönetmeni : Emin Çakır
Müzik : Günay Uysal
Genel Koordinatör : Seda Ertem  

Yayin Tarihi: